Odbiór przekładni przemysłowych SEW-EURODRIVE

16.10.2023

Cieszymy się, że w ubiegłym tygodniu mieliśmy możliwość wizyty w jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w branży przemysłowej. Wraz z naszym szanownym partnerem, firmą PGE, mieliśmy przyjemność odwiedzić fabrykę renomowanego producenta przekładni i motoreduktorów, SEW-EURODRIVE.

Nasza firma GRC, specjalizująca się w dystrybucji zaawansowanych technologicznie rozwiązań dla przemysłu, od lat nawiązuje owocną współpracę z SEW-EURODRIVE. Nasza wspólna wizyta w fabryce była nie tylko okazją do odebrania wysokiej jakości przekładni przemysłowych dla naszego klienta, ale również do pogłębienia naszej wiedzy na temat innowacyjnych procesów produkcyjnych, które stanowią fundament doskonałej jakości oferowanych przez nas produktów.

Jesteśmy przekonani, że nasze partnerskie relacje z SEW-EURODRIVE oraz PGE wciąż będą się rozwijać, otwierając nowe możliwości dla naszych klientów w dziedzinie wydajności, niezawodności i innowacyjności. Dziękujemy za cenne doświadczenie i nie możemy się doczekać dalszej współpracy w dostarczaniu najwyższej jakości rozwiązań dla przemysłu.

Odbiór przekładni przemysłowych SEW-EURODRIVE